GGI, 9400 Sopron Csatkai Endre u. 6-8.

Bartus Zsuzsanna – gazdasági igazgató
Bartus.Zsuzsanna@csfk.mta.hu

Czingráber Józsefné – főkönyvi könyvelő
Czingraber.Jozsefne@csfk.mta.hu

Kalmár Katalin – pénzügyi előadó
Kalmar.Katalin@csfk.mta.hu

Károlyi Judit – bér- és munkaügyi előadó
Karolyi.Judit@csfk.mta.hu

Komóczi Marianna – pénzügyi-számviteli előadó
Komoczi.Marianna@csfk.mta.hu

Pappné Kiss Gabriella – beruházás és leltárügyi előadó
Pappne.Kiss.Gabriella@csfk.mta.hu

Zömbik Zsófia – projektfelelős és humánpolitikai előadó
Zombik.Zsofia@csfk.mta.hu

FTI, 1112 Budapest, Budaörsi út 45.

Sándorné Bai Erzsébet – pénzügyi előadó
Sandorne.Erzsebet@csfk.mta.hu

CSI, 1021 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 15-17.

Szatmári Anikó – pénzügyi előadó
Szatmari.Aniko@csfk.mta.hu

Olajos Adrienn
Olajos.Adrienn@csfk.mta.hu